?>

Laseroterapia

Zabiegi chirurgiczne wykonane laserowo są o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta, nie powodują krwawienia i nie wymagają zakładania szwów. Gojenie tkanek postępuje szybko i nie jest uciążliwe.

Zabiegi fotodezynfekcji można wykonać nawet w bardzo trudnodostępnych miejscach. Dezynfekować można zarówno powierzchnie korzeni głęboko w kieszeniach przyzębnych u pacjentów z periodontopatiami jak i powierzchnię implantu jeżeli została odsłonięta.

Wybielanie zębów laserem to procedura wykorzystująca zdolność do aktywowania preparatu wybielającego bez konieczności stosowania silnie wybielających środków. Ograniczamy w ten sposób nadwrażliwość pozabiegową praktycznie do zera i zapobiegamy uszkodzeniom chemicznym tkanek.

Światło lasera możemy wykorzystać również w stymulowaniu gojenia tkanek po zabiegach chirurgicznych, w leczeniu stanów zapalnych np. opryszczki lub aft.

W leczeniu przeciwbólowym możemy wspomóc pacjentów z utrudnionym gojeniem po usunięciu zębów, bolesnością mięśni i stawów skroniowo-żuchwowych, bólem zębów po założeniu aparatu i nadwrażliwością zębów na różne bodźce.

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Dlaczego my?

  Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

  Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

   

  wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

  Zadzwoń teraz