?>

Leczenie kanałowe klasyczne

Leczenie kanałowe ​– ​Mielec ​to miejsce, w którym uratujemy Twoje zęby!

Leczeniem kanałowym zajmuje się nasz cały zespół lekarzy. Jednak najbardziej skomplikowane zabiegi w tej dziedzinie są domeną dr Katarzyny Sikory, która jako członek założyciel Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), które powstało w 2004 roku, współpracuje z najlepszymi gabinetami stomatologicznymi. Od 2018 roku uczestniczy w programie jednej z wiodących firm stomatologicznych Dentsply-Sirona pod nazwą Endo Vip, który zrzesza wybranych kilkunastu najlepszych lekarzy endodontów w Polsce.

Leczenie kanałowe w powiększeniu stosuje się w przypadku poważnie zniszczonych zębów. Choć wymaga dokładności i zaangażowania, efekty są jego warte. Prawidłowo wykonane daje szansę na wyleczenie zęba wcześniej skazanego na ekstrakcję i pozostawienie go w jamie ustnej jeszcze przez długie lata. Najlepsze rezultaty daje ​leczenie w ​powiększeniu​, które prowadzimy w naszym gabinecie.

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Dlaczego my?

  Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

  Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

   

  wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

  Zadzwoń teraz