?>

O nas

Jesteśmy nowoczesnym, doświadczonym zespołem lekarzy, dzięki czemu każdy pacjent czuje się u nas bezpiecznie. Działamy od 1996 roku. W gabinecie Medental w Mielcu dobry dentysta zadba o Twoje zdrowie i piękny wygląd. Podchodzimy do leczenia kompleksowo, uwzględniając stan zębów, dziąseł oraz całej jamy ustnej. Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, higienizacji, protetyki czy implantologii. Nie zapominamy również o leczeniu najmłodszych! Zawsze podkreślamy też rolę profilaktyki, która jest podstawą w trosce o zdrowe zęby. Wiemy, jak ważna jest edukacja w zakresie stomatologii i kładziemy na nią duży nacisk. Chcemy, by nasi pacjenci byli świadomi i odpowiedzialne podchodzili do dbania o swoje zdrowie. Stomatolog – Mielec: w naszym gabinecie zaopiekuje się Tobą doświadczony lekarz. W naszej klinice poczujesz się komfortowo, zrelaksujesz się i otrzymasz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące leczenia. Nowoczesne, a zarazem przyjazne wnętrza oraz życzliwy personel uczynią wizytę u dentysty w Mielcu miłym doświadczeniem.

Twój dobry dentysta – Mielec

Do pacjentów podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każdy przypadek jest inny. Starannie dobieramy najlepsze metody leczenia, by osiągnąć optymalne efekty. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie, ponieważ tylko maksymalna precyzja jest gwarancją powodzenia. Zdając sobie sprawę z dynamicznie rozwijającej się stomatologii, zdecydowaliśmy się na model, w którym każdy z naszych lekarzy zajmuje się działem, który najbardziej go interesuje, by mieć możliwość maksymalnego zgłębienia wiedzy w wybranej dziedzinie. Doszliśmy do wniosku, że to najlepsza droga, dzięki której możesz czuć się w pełni bezpiecznie w naszych rękach. Takie podejście pozwala nam na śledzenie najnowszych trendów w stomatologii oraz ciągły rozwój. Nasz zespół uczestniczy w szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Używamy nowoczesnego sprzętu i niezawodnych, bezpiecznych materiałów. Robimy to, ponieważ chcemy, abyś cieszył się pięknym uśmiechem przez długi czas po wizycie. Medental to zaufany, dobry stomatolog w Mielcu.

Dlaczego my?

Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń.

Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

Sprawdź czym możemy Tobie służyć

Stomatolog w pracy
Oferta dla Pacjenta

Zobacz jakiego rodzaju zabiegi wykonywane są w naszym gabinecie

zobacz więcej
Specjalista przy mikroskopie
Oferta dla lekarzy

Sprawdź naszą ofertę dla lekarzy specjalności stomatologicznej

zobacz więcej
Cennik

Zapraszamy do przejrzenia cennika naszych usług

zobacz więcej

wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

Zadzwoń teraz