?>

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe Mielec to miejsce, w którym uratujemy Twoje zęby!

Leczeniem kanałowym zajmuje się nasz cały zespół lekarzy. Jednak najbardziej skomplikowane zabiegi w tej dziedzinie są domeną dr Katarzyny Sikory, która jako członek założyciel Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), które powstało w 2004 roku, współpracuje z najlepszymi gabinetami stomatologicznymi. Od 2018 roku uczestniczy w programie jednej z wiodących firm stomatologicznych Dentsply-Sirona pod nazwą Endo Vip, który zrzesza wybranych kilkunastu najlepszych lekarzy endodontów w Polsce.

Leczenie kanałowe w powiększeniu stosuje się w przypadku poważnie zniszczonych zębów. Choć wymaga dokładności i zaangażowania, efekty są jego warte. Prawidłowo wykonane daje szansę na wyleczenie zęba wcześniej skazanego na ekstrakcję i pozostawienie go w jamie ustnej jeszcze przez długie lata. Najlepsze rezultaty daje ​leczenie w ​powiększeniu, które prowadzimy w naszym gabinecie.

Mikroskopowe leczenie kanałowe – Mielec

Decydując się na ​leczenie w powiększeniu​, ​masz pewność, że stomatolog ​zlokalizuje nawet bardzo wąskie kanały, niemożliwe do znalezienia w tradycyjnym postępowaniu. To także szansa na odnalezienie i zamknięcie ewentualnych perforacji czy usunięcie złamanych narzędzi. Mikroskop jest też niezbędny w powtórnym leczeniu kanałowym. Pozwala on na powiększenie i doświetlenie obrazu, dzięki czemu wszystko jest doskonale widoczne.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Mielec

By leczenie się powiodło, należy dokładnie oczyścić zmienioną chorobowo miazgę z komory zęba i kanałów korzeniowych. Oczyszczone, przepłukane i osuszone kanały szczelnie wypełniamy płynną gutaperką. Leczenie kanałowe w Mielcu w Medentalu kończymy odbudową zęba, która odbywa się zazwyczaj na następnej wizycie, albo w naszej klinice, albo w przypadku pacjentów kierowanych do nas – u ich lekarza. Wszystkie zabiegi są zupełnie bezbolesne! Aby jeszcze lepiej zadbać o komfort naszych pacjentów, stosujemy znieczulenie komputerowe przy użyciu najnowszego systemu QuickSleeper 5. By dowiedzieć się, jaka jest cena leczenia kanałowego w Mielcu, skontaktuj się znami!

 

Cena

Możesz sprawdzić w naszym cenniku bądź skontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście.

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Dlaczego my?

  Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

  Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

   

  wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

  Zadzwoń teraz