?>

Oferta dla lekarzy

W ciągu 25 lat praktyki zaufało nam już wielu kolegów,kierując swoich pacjentów w celu leczenia kanałowego trudnych przypadków,zabiegów z dziedziny chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Leczeniem endodontycznym zajmuje się dr Katarzyna Sikora-członek założyciel PTE. Skończyła z wyróżnieniem PAM w Szczecinie,a następnie zdobyła , również z wyróżnieniem, specjalizację I stopnia z dziedziny stomatologii zachowawczej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach w kraju i za granicą. Leczeniem endodontycznym w powiększeniu mikroskopowym zajmuje się od 2004 roku.

W roku 2018 roku została zaproszona do udziału w prestiżowym programie endoVIP przez firmę Dentsply-Sirona,w którym uczestniczy kilkunastu wybranych endodontów z naszego kraju.

Wykonujemy leczenie kanałowe dzieci i dorosłych, usuwanie wkładów ,złamanych narzędzi z kanału,zabezpieczenie MTA perforacji,leczenie endodontyczne zobliterowanych oraz zakrzywionych w znacznym stopniu kanałów.Zabiegi wykonywane są zawsze pod mikroskopem z użyciem koferdamu,endometru i koniecznego instrumentarium endodontycznego.

Pracujemy różnymi systemami rotacyjnymi oraz UD. W przypadku kierowanych pacjentów zawsze po leczeniu otrzymują oni w formie cyfrowej kartę informacyjną oraz kopię wykonanych zdjęć RVG. Staramy się wykonywać leczenie na jednej wizycie ,o ile pozwala na to sytuacja.

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z nami,lub krótką informację pisemną na temat
planowanego zabiegu. Lekarzy współpracujących zapraszamy również aby wraz ze swoim pacjentem , mogli obserwować zabieg na torze wizyjnym i poznać sposoby leczenia stosowane w naszej klinice.

Zabiegami chirurgicznymi zajmuje się doktor Krystyna Rolnicka-Tyniec,absolwentka PAM,która z wyróżnieniem zdała egzamin kończący cykl Curriculum Implantologicznego uzyskując tytuł implantologa,a od roku 2008 zajmuje się implantologią. Dr Tyniec wykonuje zabiegi takie jak- usunięcie zębów ósmych,usunięcie chirurgiczne zębów, resekcję, radektomię, przygotowanie przed implantacyjne w tym augmentację, sinuslift oraz implantację .

Serdecznie zapraszamy do współpracy-zawsze służymy radą i pomocą. Jeśli pojawi się wyzwanie w trakcie leczenia ,które może być rozwiązane poprzez telefoniczną konsultację jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

Zadzwoń teraz