?>

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna jako cel stawia sobie poprawę wyglądu zębów, tak by zyskały pożądany kształt, rozmiar i odcień. Piękne uzębienie zapewnia twarzy blask i sprawia, że chętniej się uśmiechamy! Jednym z najczęstszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów – dzięki niemu możliwe okazuje się uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu w szybki i bezpieczny sposób. Stomatolog – Mielec, Medental wykonuje w ramach stomatologii estetycznej także licówki oraz korony porcelanowe, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla pacjentów z pełnym uzębieniem. W znaczący sposób wpływają one na estetykę uśmiechu, ponieważ są w stanie ukryć przebarwienia szkliwa oraz pewnego rodzaju wady zgryzu. ​Medental oferuje także zabiegi polegające na zamykaniu diastemy, które pozwalają cieszyć się idealnym, filmowym uśmiechem.

Doktor Szymon Sikora jest lekarzem, który wyróżnia się perfekcjonizmem w tej dziedzinie i to właśnie on opiekuje się większością naszych pacjentów wymagających takiego leczenia. Skończył wiele prestiżowych szkoleń w tej dziedzinie i wciąż podnosi swoje kwalifikacje, aby piękny uśmiech towarzyszył Ci w każdej sytuacji.

  Napisz do nas

  Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.

  Dlaczego my?

  Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

  Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

   

  wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

  Zadzwoń teraz