?>

Wybielanie zębów

W dzisiejszych czasach biały uśmiech jest niezwykle pożądany. Świadczy o dbałości jego posiadacza o swój wygląd i w znaczny sposób wpływa na postrzeganie go jako osoby atrakcyjnej. Śnieżnobiały uśmiech jest już osiągalny dla każdego! Dzięki stomatologii estetycznej i coraz bardziej popularnym zabiegom wybielania zębów, możesz w szybkim czasie osiągnąć zniewalające efekty. Aby pomóc Ci uczynić zęby jaśniejszymi i bardziej lśniącymi, oferujemy następujące metody:

Wybielanie nakładkowe

Pierwszy krok tej metody polega na oczyszczeniu zębów z osadów i kamienia oraz wypełnieniu ewentualnych ubytków. Następnie pacjent otrzymuje specjalne szyny wykonane na podstawie wcześniej pozyskanych wycisków zębów, szczęki i żuchwy. Szyny zostają perfekcyjnie dopasowane w trakcie wizyty u stomatologa, po czym dentysta przekazuje pacjentowi żel wybielający oraz zalecenia na temat jego stosowania. Nakładki należy nosić przez określoną liczbę godzin dziennie lub w nocy, przez okres od tygodnia do dwunastu dni. Nakładkowe wybielanie zębów wsparte powinno być białą dietą stosowaną przez czas określony przez stomatologa.

Metoda wybielania gabinetowego

Jest niezwykle szybką metodą, ponieważ zabieg odbywa się podczas jednej wizyty u dentysty. W pierwszej kolejności lekarz stomatolog zabezpiecza dziąsła koferdamem, po czym kilkukrotnie pokrywa zęby żelem, którego wybielające składniki aktywowane zostają poprzez naświetlanie lampą. W naszej klinice opracowaliśmy autorski sposób wybielania zębów, który sprawi, że z dnia na dzień Twój uśmiech będzie bielszy i efekt wybielania utrzyma się dłużej. Zadzwoń i umów się na wizytę!

pobierz zalecenia w PDF

 

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Dlaczego my?

  Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

  Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

   

  wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

  Zadzwoń teraz