Implanty

Implant zęba? Mielec i nasz gabinet to najlepszy wybór. Nasz implantolog dr Krystyna Rolnicka-Tyniec dzięki szerokiej wiedzy, doświadczeniu i perfekcji w swoim zawodzie pomoże Ci wybrać najlepsze z rozwiązań, a następnie przeprowadzi zabieg w komfortowych warunkach.

Jeśli zastanawiasz się nad rozwiązaniem, jakim są implanty – Mielec i gabinet Medental to miejsce, w którym pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję!

Sprawdzone implanty zębów – Mielec

Implanty zębów to najzdrowszy, bezpieczny sposób na zastąpienie pojedynczych i mnogich braków w uzębieniu. Zastępują one naturalny korzeń zęba oraz zapobiegają zanikowi kości i uszkodzeniom pozostałych zębów. Odzyskaj komfort!

Czym jest implant?

Sam implant umieszczony jest w kości. Na nim znajduje się łącznik, na którym umieszcza się koronę lub most, lub kotwiczy uzupełnienie ruchome. To właśnie uzupełnienie protetyczne na implancie odpowiada za estetykę uśmiechu.

Dobry implantolog – Mielec i Medental to najlepsze rozwiązanie

Zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia implantologicznego. Pierwszy krok to przeprowadzenie dokładnego wywiadu z pacjentem. Następnie wykonujemy badanie jamy ustnej, zdjęcie panoramiczne i tomografię komputerową. Sam zabieg wykonywany jest ze skutecznym znieczuleniem, bo komfort podczas zabiegu to nasza dewiza. Medental to Twój dentysta implantolog – Mielec.

Implanty Mielec – ceny

Możesz sprawdzić w naszym cenniku bądź skontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście.

pobierz zalecenia w PDF

 

Implanty
4.6 (92%) 5 votes

Napisz do nas

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.

Dlaczego my?

Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

 

wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

Zadzwoń teraz