?>

Skanowanie zębów

Skanowanie zębów – Medental dysponuje nowoczesną technologią jaką jest skaner wewnątrzustny PrimeScan. Do czego służy? Już wyjaśniamy. Do wszystkich zabiegów z zakresu protetyki i implantologii potrzebne jest dokładne odbicie zębów. Można w tym celu stosować specjalne masy wyciskowe, które nakładane są na zęby i na nich zastygają. Głównym minusem tej metody jest duży dyskomfort dla pacjentów w trakcie (szczególnie dla tych, którzy dysponują silnym odruchem wymiotnym). Skanowanie uzębienia w pełni eliminuje ten problem. Skaner zapewnia maksymalny komfort w trakcie zabiegu dla pacjenta. Dodatkowymi jego atutami są:
precyzja wykonywanego skanu, możliwość szybkiego przesłania go do pracowni (dzięki czemu zmniejsza się czas oczekiwania na licówki, korony czy mosty) oraz całkowita bezbolesność w trakcie skanowania.

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Dlaczego my?

  Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

  Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

   

  wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

  Zadzwoń teraz