?>

Stomatologia dziecięca

Stomatolog dziecięcy Mielec gdzie szukać dobrego specjalisty? W klinice Medental dobrze wiemy, jak ważne dla malucha są jego pierwsze wizyty w gabinecie stomatologicznym. To one rzutują na sposób, w jaki dziecko będzie w przyszłości myśleć o wizytach u dentysty. Dlatego też w trosce o naszych najmłodszych pacjentów dbamy o ich dobre samopoczucie i staramy się zawsze redukować poziom stresu towarzyszącego wizycie. Nie godzimy się ze stereotypami, dlatego pragniemy, by fotel dentystyczny wzbudzał w maluchu jedynie żądzę przygody!

Stomatologia dziecięca – w trosce o najmłodszych pacjentów

Budowa zębów i całego układu stomatologicznego dziecka znacząco różni się od osoby dorosłej. Dlatego też stomatologia wykształciła odrębną specjalizację zajmującą się zębami najmłodszych pacjentów. Wielkim zagrożeniem dla mlecznych zębów jest próchnica, przed którą uchronić może tylko odpowiednia profilaktyka oraz kompleksowa opieka dentystyczna. Z tego też względu powinniśmy zadbać o regularne wizyty naszych pociech w u dobrego stomatologa dziecięcego, który upewni się, że z ząbkami dziecka nie dzieje się nic złego, a jeśli okaże się, że są one dotknięte próchnicą – podejmie natychmiastowe, profesjonalne leczenie!

Pamiętaj, że pierwszą wizytę swojej pociechy u zaufanego dentysty dziecięcego warto zaplanować, gdy z zębami dziecka nie dzieje się jeszcze nic niepokojącego. W takim przypadku zyskamy pewność, że dziecko nie przeniesie na gabinet stomatologiczny swoich negatywnych odczuć. Naszymi najmniejszymi, ale najważniejszymi pacjentami opiekują się dr Aleksandra Sikora oraz dr Szymon Sikora​.

Dentysta Mielec dla dzieci Medental – najlepsza opieka stomatologiczna dla Twojej pociechy!

Jak przygotować dziecko do wizyty stomatologicznej – zapraszamy do lektury

 

pobierz zalecenia w PDF

 

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Dlaczego my?

  Dynamicznie się rozwijamy – dbamy o to, aby nasza wiedza i umiejętności korespondowały z najnowszymi zdobyczami technologii. Stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, każdego roku odbywamy dużą ilość szkoleń. Ale nie tylko dlatego. Uwielbiamy się uśmiechać i chcemy tym samym obdarowywać naszych pacjentów 🙂

  Bo UŚMIECH MA ZNACZENIE !

   

  wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach

  Zadzwoń teraz